Broń i amunicja

W dniach 31 stycznia i 1 lutego br. w Bydgoskich Zakładach Elektromechanicznych  „BELMA” S.A. odbyło się spotkanie Domeny Broń i Amunicja. W wydarzeniu uczestniczyli Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP i Spółki Domeny Broń i Amunicja Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. nie zabrakło też przedstawicieli Zakładów Mechanicznych “Tarnów” S.A.

 

 W pierwszym dniu spotkania odbyła się prezentacja produktów poszczególnych Spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz przedstawione zostały programy rozwojowe w obszarze poniższych Spółek:

– „MESKO” S.A. – Skarżysko Kamienna

– Zakłady Metalowe „DEZAMET” S.A. – Nowa Dęba,

– Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” S.A. –Bydgoszcz,

– Zakład Produkcji Specjalnej „GAMRAT” Sp.z o.o. – Jasło,

– „PCO” S.A. – Warszawa,

– „MASKPOL” S.A. Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego –  Panki,

– Fabryka Broni „Łucznik” Sp. z o.o.– Radom,

– Wojskowe Zakłady Uzbrojenia  S.A. – Grudziądz,

– Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A. – Białe Błota

w imieniu Zakładów Mechanicznych “Tarnów” S.A. prezentację firmy przedstawili: Tomasz Berezowski oraz Wojciech Gruszecki.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa, podczas której Spółki zaprezentowały sprzęt  wojskowy oraz uzbrojenie. Była to doskonała okazja do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem ze strony Sił Zbrojnych RP jak i pomiędzy Spółkami PGZ S.A.

Drugiego dnia spotkania uczestnicy wydarzenia zgłębiali wiedzę na temat Kodeksu Grupy Kapitałowej – Strategii Grupy PGZ oraz spraw dotyczących zagadnień związanych z obszarem HR. W tym dniu Zakłady Mechaniczne “Tarnów” S.A. reprezentowała Joanna Gonet – kierownik działu kadr.

Odbyły się również warsztaty podczas, których uczestnicy spotkania poszerzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kapitału ludzkiego, wyzwań HR i budowania marki firmy poprzez kapitał ludzki.

Spotkania Grupy Broń i Amunicja mają charakter cykliczny. Kolejne spotkanie odbędzie się w kwietniu w Zakładach Metalowych „DEZAMET” S.A. w Nowej Dębie.

info.: własna, belma.pl