KAŻDA INNOWACJA SIĘ SPRZEDA

W dniach 17 – 20 stycznia 2017 odbyły się największe targi broni i amunicji na świecie. W Las Vegas, nie zabrakło  przedstawicieli Zakładów Mechanicznych Tarnów S.A.

Z wielkimi nadziejami na targi pojechali Członek Zarządu spółki Łukasz Komendera oraz menadżer sprzedaży do spraw eksportu Andrzej Suwara.
– Sprzedaż za granicę ma duże perspektywy i pod tym kątem już podejmujemy inwestycje w infrastrukturze, parku maszynowym i dalszym zwiększaniu zatrudnienia  – powiedział na targach Łukasz Komendera. Natomiast Andrzej Suwara zauważył  – jest to rynek chłonny, duży i chętnie łapie nowości, w tym upatrujemy naszą szansę.

Targi odbyły się w halach wystawowych Sands Expo w Las Vegas. Na targach obecnych było niemal 1900 firm prezentujących szerokie spektrum sprzętu strzeleckiego oraz związanych z nim akcesoriów. Rekordowa była też frekwencja, ponieważ targi odwiedziło prawie 65.000 zwiedzających.

Jesteśmy  na  etapie dopuszczania karabinu .308ZMT HS do sprzedaży na rynku amerykańskim. Zakładamy, że do 6 miesięcy nasz karabin będzie tam dostępny.