Podziękowania za zbiórkę na cele charytatywne

Szanowni Państwo,

Rok temu wracając z wycieczki do Lwowa wraz z kilkunastoosobową grupą odwiedziłam Dom Sióstr Służebniczek NMP w miejscowości Krysowice, oddalony o kilkadziesiąt km od polskiej granicy. Siostry opowiedziały nam o swojej pracy, o przedszkolu, które prowadzą dla dzieci z ubogich rodzin i o potrzebach okolicznych mieszkańców, którym starają się zaradzić. Zobaczyłam w ich oczach wielką troskę i poczułam, że tego spojrzenia nigdy nie zapomnę. Chciałam i musiałam pomóc. Przyszło mi do głowy, że może udało by się zorganizować zbiórkę na rzecz potrzebujących na terenie ZMT. Gdy zapytałam Pana Prezesa, czy byłaby taka możliwość, zgodził się od razu.

Chciałabym bardzo gorąco podziękować Wszystkim Osobom, które pomogły wcielić tę moją ideę pomocy w życie i wzięły udział w tym przedsięwzięciu. Wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć swoimi darami mieszkańców Krysowic. Każda ofiarowana z serca rzecz, nawet najmniejsza, jest bezcenna. Być może dzięki Państwa ofiarności i hojności ktoś się uśmiechnął, ktoś inny uwierzył w drugiego człowieka, a może ktoś dostrzegł, że na świecie jest więcej dobra niż zła.

Z rozmowy z Siostrą Karoliną dowiedziałam się, że wszystkie ofiarowane rzeczy, a było ich tak wiele, przyniosły dużo radości obdarowanym. Cieszę się, że do zbiórki dołączyły się również Osoby nie będące pracownikami ZMT, które taką informację znalazły na stronie firmowej. Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję za ofiarność. Jestem przekonana o tym, że nawet gdyby na nasz apel odpowiedziała tylko jedna osoba, warto było taką akcję zorganizować. A dobro, którym zechcieliście Państwo obdarować potrzebujących na pewno, wcześniej lub później powróci.

(W załączniku podziękowanie od Sióstr Służebniczek)

Z poważaniem,

Marzena Marecik

Dział Handlowy

 

Załączniki