Pomagamy!

Szanowni Państwo,

Wielkanocna zbiórka darów dla Polaków mieszkających w miejscowości Krysowice na Ukrainie cieszyła się dużym Państwa zainteresowaniem. Zarówno pracownicy ZMT, jak również osoby, które znalazły informację o zbiórce na naszej stronie internetowej, chętnie się w nią włączyły.  Potrzebujący z wielką radością przyjęli ofiarowane przez Państwa rzeczy, a Siostry Służebniczki nie kryły swojej wdzięczności i zapewniały o pamięci w modlitwie. Po skończonej zbiórce rozmawiałam z osobami, które wyraziły gotowość do oddania swoich nieużywanych już rzeczy przy następnej takiej okazji. Zachęceni tym przykładem,  za zgodą Pana Prezesa i w związku ze zbliżającym się Dniem Św. Mikołaja oraz Świętami Bożego Narodzenia postanowiliśmy przeprowadzić na terenie ZMT świąteczną zbiórkę w dniach 27.11-1.12. Rzeczy prosimy zostawiać w Biurze Przepustek. Podobnie jak poprzednim razem można oddawać:

– odzież (czystą i niezniszczoną, w każdym rozmiarze, potrzebującymi są zarówno dzieci jak i osoby dorosłe)

– środki czystości,

– produkty spożywcze, szczególnie te o długim terminie ważności (makarony, kasze, ryż, płatki śniadaniowe, konserwy, itp.),

– przybory szkolne,

– słodycze.

O pomoc w ogłoszeniu i przeprowadzeniu tej zbiórki bardzo proszę Osoby, które były zaangażowane w nią poprzednio. Ofiarowane rzeczy chcielibyśmy dostarczyć do zaprzyjaźnionej z Siostrami rodziny   w Przemyślu na początku grudnia, tak aby Siostry mogły przygotować z nich paczki mikołajkowe. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcą się do tej akcji przyłączyć oraz wszystkim tym, bez których pomocy i zaangażowania to przedsięwzięcie nie byłoby możliwe.

Tel. kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za akcję: 695 205 083