XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ŚRODA

Uwaga miłośnicy militariów. Wystarczy wesprzeć WOŚP, by poczuć adrenalinę podczas testowania jednego z najlepszych karabinów wyborowych na świecie. W ramach XXI finału Orkiestry pasjonaci broni strzeleckiej mogą wylicytować na tarnowskim Rynku bon na strzelanie z Alexa 7,62 mm. 

Strzelanie zostanie zorganizowane w dogodnym dla zwycięzcy terminie, na wewnętrznym poligonie Zakładów Mechanicznych. Osoba, która zwycięży w licytacji otrzyma tarczę strzelecką z wynikiem i pamiątkowe zdjęcia. Najważniejsze są jednak chyba niezapominanie wrażenia. Jest to bowiem niecodzienna okazja, by wypróbować broń zarezerwowaną dla żołnierzy elitarnych jednostek wojskowych.

Ponadto Prezes Zakładów Mechanicznych „Tarnów”S.A. przekazał na aukcję na rzecz WOŚP tablicę pamiątkową, jaką otrzymał od Spółki Żużlowej. Na tablicy tej umieszczone są zdjęcia członków naszej tarnowskiej drużyny wraz z ich podpisami. Tablicę można licytować na portalu Allegro.pl pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/tablica-pamiatkowa-tarnowskiej-druzyny-zuzlowej-i725441

Serdecznie zapraszamy do licytacji.